Blog

Gymsteer już dostępny na WannaBuy!

Trenuj gdzie Ci wygodnie, bez zobowiązań! Gymsteer to odpowiedź na abonamenty i zobowiązania – zasil swoje konto i płać tylko za wejścia, na różnych obiektach, w całej Polsce.
Read more

Lubisz odzież 4F?

To fantastycznie! Tej naszej rodzimej marki sportowej nikomu przedstawiać nie trzeba. Z dumą oglądamy logo 4F na ubraniach sportowych mistrzów. Od dziś w WannaBuy: vouchery na artykuły 4F!  
Read more

Witamy Mokate wśród klientów WannaBuy!

Któż nie zna Mokate….   Miło nam ogłosić, że z dniem 1 września 2019 roku uruchomiliśmy Program Aktywizacji Sprzedaży dla sił handlowych Mokate w oparciu o platformę WannaBuy! A wśród mechanizmów: rankingi, cele indywidualne i gratyfikacja zespołowa. #dziękujemy!
Read more

Dla BiznesTuba o tym, jak motywować pracowników z pokolenia Y

Pokolenie Y, a może Z? Jak motywować młode zespoły: tych, którzy żyją tu i teraz, decyzje podejmują natychmiast i efektów także oczekują natychmiast. O zmieniającym się świecie i roli WannaBuy by Yesindeed w naszych działaniach mówi Paweł Kornosz, Członek Zarządu YesIndeed. Zapraszamy do przeczytania artykułu na BiznesTuba.pl
Read more

WannaBuy nominowane w Konkursie “Architekci innowacji”!

WannaBuy w ścisłym finale konkursu „Architekci Innowacji” organizowanym przez Puls Biznesu! Jest nam niezmiernie miło poinformować, że znaleźliśmy się w gronie firm postrzeganych jako te, które śmiało wkraczają na nowe rynki i skutecznie wyznaczają nowe trendy. Ogłoszenie ostatecznych wyników 23.10.2018. Trzymajcie za nas kciuki! 🤞✊
Read more

Jesteś głodny świata?

Samotny Citybreak, a może wyjazd we dwoje? Mamy coś dla głodnych świata: wybierz dokąd chcesz wyjechać i zapłać za to środkami z WannaBuy! Wakacje.pl od dziś w naszym katalogu.
Read more

Opieka medyczna Grupy Luxmed w ofercie WannaBuy!

Jako jedyny dostawca elektronicznego katalogu nagród wdrożyliśmy do oferty pakiety opieki medycznej – jednoosobowe oraz dla całych rodzin. Za środki zgromadzone w elektronicznym portfelu WannaBuy możesz więc teraz zadbać o zdrowie swoje i swojej rodziny bez konieczności posiadania pakietu medycznego u pracodawcy!
Read more

YesIndeed + Newsweek o motywacji

Dziś w kioskach nowe wydanie Newsweek, a w nim – o motywacji pozapłacowej. Mówimy po tym, że pieniądz jest najgorszym motywatorem, karty na siłownię i opieka medyczna to dziś już tylko ozdoba. Co w takim razie w zamian? Zapraszamy do przeczytania artykułu.  
Read more