Na trudny czas: #aktywnieswiadomi dla pracodawców!

Na trudny czas: #aktywnieswiadomi dla pracodawców!

Od przedsiębiorców dla przedsiębiorców!

Z dniem dzisiejszym spółka YesIndeed Sp. z o.o. (właściciel platformy benefitowej WannaBuy) wraz z partnerami Purella Sp. z o.o. (producent marek Purella Superfoods oraz BeRaw) oraz Gymsteer Sp. z o.o. (operator fitness na zasadach PayPerEntry) uruchomiły projekt #aktywnieswiadomi (www.aktywnieswiadomi.pl), który ma pomóc pracownikom, pracodawcom oraz dostawcom w czasie pandemii koronawirusa oraz późniejszym powrocie do normalności.

Bardzo zależy nam żeby wspierać przedsiębiorców, w trosce również o zdrowie i samopoczucie pracowników dlatego platforma jest całkowicie za darmo.

Celami projektu są:

  1. Budowa zespołowości pracowników oraz utrzymanie zaangażowania pracowników
  2. Pomoc klubom fitness poprzez dostęp do treningów online (w tym live streams)
  3. Wprowadzenie treningów w domu dzięki zaangażowaniu Karoliny Polis oraz Piotra Karwat z Home Fitness
  4. Zmiana nawyków żywieniowych dzięki zaangażowaniu Ani Starmach – Ambasadorki Purella Superfoods, wraz z dostępem do bazy przepisów, e-booków oraz produktów Purella po obniżonej wartości
  5. Budowa dystrybucji produktów / usług dla mniejszych przedsiębiorców działających on-line

Funkcjonalność platformy jest bardzo prosta: każdy użytkownik zbiera punkty za swoją aktywność związaną z życiem firmy, sportową (treningi online/ offline) czy edukacyjną – udowodnioną na platformie #aktywnieswiadomi. Zebrane punkty może wymienić na rabaty lub e-vouchery takie jak zakupy produktów Purella Superfoods, BeRaw, tagomago.pl, Norauto, Virtualo, mubi.pl czy nawet Zalando, 4F i Apart.

Dla firm jest to doskonałe narzędzie do komunikacji z pracownikami oraz nowa możliwość edukacji np.: uruchomienie quizu na temat zasad BHP lub sprawdzenie wiedzy na temat danego produktu bądź usługi firmy.
Lista dostawców nagród / rabatów jest otwarta i celem Platformy jest budowanie dystrybucji dla dostawców.

Platforma zawiera również sekcję „Kids” – gdzie dostępna jest baza pomysłów i aktywności pozwalających zająć pociechy nowymi pomysłami na zabawę czy wolny czas.

Więcej o projekcie: www.aktywnieswiadomi.pl

**************
Informacje o twórcach projektu:

YesIndeed Sp. z o.o. jest dostawcą systemów aktywizacji sprzedaży, systemów leadowych i narzędzi wspierających sprzedaż. Celem prowadzonych przez spółkę działań jest dostarczanie narzędzi i prowadzenie motywacji pracowników zmierzającej do realizacji celów sprzedażowych, jakościowych lub edukacyjnych. Obecnie Spółka świadczy usługi dla takich firma jak Coca Cola Hellenic, Nationale Nederlanden, Uniqa czy Danone.
Więcej o YesIndeed: www.yesindeed.pl

WannaBuy to praktyczne narzędzie motywacyjne, dzięki któremu pracownik sam decyduje na co przeznaczy swoje środki benefitowe! Środki może pozyskać z od pracodawcy z ZFŚS lub ze środków obrotowych. Może dokonywać zakupów w sklepach dostępnych online(tj. wakacje.pl, Zalando, Helios, 4f itp.) lub skorzystać z siłowni, basenu lub fitnessu.
Ci, którzy nadal chcą chodzić na siłownię lub korzystać z opieki medycznej – nadal zachowują taką możliwość.
Więcej o WannaBuy: www.wannabuy.pl

Purella Superfoods zadebiutowała na rynku spożywczym w 2016 roku. Celem firmy jest budowanie świadomości Polaków w sferze zdrowego stylu życia.
Tworzone produkty są w 100% naturalne i dostarczają wyjątkowych wartości odżywczych. Purella Superfoods rozwija dwie marki. Pierwsza to Purella Superfoods – koncept innowacyjnych produktów opartych o najwyższe wartości odżywcze, pochodzące z wybranych owoców, przypraw i mieszanek roślinnych. Druga linia to marka BeRAW z Ewą Chodakowską, w której znajdziecie zdrowe batony funkcjonalne oraz przekąski i smoothies.
Wszystkie produkty są dostępne w sieci sklepów m.in. na www.purella.pl

Gymsteer jest platformą dla klubów fitness pozwalającą na kompleksowe, intuicyjne i sprawne zarządzanie jego działaniem. W ramach głównej działalności Spółka rozwija marketplace z dostępem do obiektów sportowych w modelu pay per entry, gdzie każdy (zarówno indywidualnie, jak i przez Pracodawcę) może kupić wejście open lub na wybrane zajęcia. Poza marketplace spółka oferuje również system do zarządzania obiektami sportowymi w modelu SaaS.
Więcej o Gymsteer: www.gymsteer.com